Leden 2012

Maya Young

28. ledna 2012 v 13:00 | kamenrider
Maya je pracuje v knihkupectví své tety a v mezičase píše pro blog o paranormálních jevech WayAboveTopSecret.com. Jednou byla na cestě k objasnění případu napadení bytostí ze zrcadla byla sama napadena. Kit, který tehdy sotva našel Advent Deck Dragon Knight se jí snažil pomoct, ale tři minioni si s ním celkem rychle poradili zatímco ji čtvrtý vtáhl do zrcadla. Tak v prostoru mezi světy poprvé uviděla zrcadlové příšery dokud Len nejdřív nevykopl miniona ven a poté vzal Mayu zpátky na Zemi.
Podařilo najít Kita skrz pěněženku, kterou upustil na onom místě a postupně se zapletla do bojů mezi světy spolu se svými přáteli Trentem a Lacey.
Ikdyž chtěla nemohla nikdy nic prozradit, takže po Válce sepsala knížku Zrcadlový Svět: Dobrodružství Kamen Riderů a vydala ji jako sci-fi příběh. Pracuje v novém Grace´s Books vzhledem k tomu, že původní obchod byl zničen v boji Wing Knight a Siren vs. Wrath a Strike a chodí s Pricem.

Ventaran Dragon Knight

28. ledna 2012 v 12:46 | kamenrider
Adam
původní Dragon Knight

Popis: Nejmladší z Ventarských riderů, Adam je Kitovo zrcadlové dvojče. Mezi Ridery je považován za zrádce, protože dal Advent Deck ostatních kromě Lena a Kase Xaviaxovi. Všichni až na uniklou dvojici Wing Knight a Siren byli poté ventilováni a obyvatelé Ventara se stali otroky na Karsh.
Ve skutečnosti, ikdyž těžko říct jestli to ospravedlňuje co udělal se během své poslední hlídky zamiloval do normální dívky Sarah a když byl jeho čas vrátit se do kryospánku nechtěl ji ztratit. Tehdy se setkal se Xaviaxem, který se představil jako přítel Mistra Eubulona. Nabídl mu možnost vrátit se do normálního života a být se Sarah. Adam udělal co požadoval, ale když zjistil pravdu bylo už pozdě.
On a Sarah byli zanecháni ve zvláštní dimenzi, která byla přesnou kopií Ventary tak aby ona nikdy nezjistila co se stalo.
Když z pěti riderů zbyl jeden a Xaviax získal Advent Deck Dragon Knight Adam se musel vrátit zpátky mezi Ridery, na jedné straně tlačený strachem o Sarah a na druhé nenávistí ze strany svých bývalých kolegů.