Prosinec 2011

Advent Master

12. prosince 2011 v 18:55 | kamenrider
Eubulon
Advent Master

Smluvní příšera: Psycorogue

Popis: Původně pracoval na technologii pro hromadný přenos obyvatel celých planet pod Xaviaxovím vedením, ale když dorazil na Ventaru rozhodl se proti němu postavit. Proto vytvořil Advent Deck, které umožnili 12 lidem bojovat proti zrcadlovým příšerám. Když po generálově porážce s ním bojoval, měl se správně dostat do Advent Void, ale místo toho skončil na Zemi, kde ho našli Agenti Nikdo a uložili ho do kryospánku na jejich základně. Pro Ventarské ridery, kteří věděli jedině to že zmizel tak už neexistovala možnost se vrátit zpátky do normálního života.
O šedesát let později k němu byli přivedeni Len, Maya, Trent a Lacey po boji, ve kterém byli padli všichni zbývající rideři kromě Wing Knight, který ho se svou Advent Deck probudil.
Eubulon poté přivedl zpátky Chance/Torque, Price/Strike, Hunta/Axe, Kita a Kase. Závěrečná část Války začala.

Wrath

12. prosince 2011 v 18:38 | kamenrider
Vic Frasier
Kamen Rider Wrath
26 let

Smluvní příšera: Goldphoenix, mechanický fénix

Popis: Jako mnoha dalších i Vic je jenom bezejmený pěšák ve Válce. Jeho energie byla vysáta stejně jako v případě Kitova otce a tak Xaviax ovládal jeho tělo.
V boji Wing Knight, Dragon Knight, Siren / Strike, Wrath byl ventilován Kitem stejně jako on jím. Jeho zrcadlové dvojče je Nolan.

Důvod proč se stal riderem: Vic se nikdy nedozvěděl do čeho byl zapleten.

Nolan
ventarský Wrath

Popis: Lenův sensei je poměrně strašidelný člověk. Dokud o sobě nedá vědět, tak si jej často ani nikdo nevšimne. A to on neudělá dokud si nemyslí, že je to potřeba.

Onyx

12. prosince 2011 v 18:24 | kamenrider
Kit Taylor
Kamen Rider Onyx
18 let

Smluvní příšera: Dragblacker, černý mechanický drak

Popis: Poté co byl Kit vrácen z Advent Void mistrem Eubulonem dostal prototyp Advent Deck Dragon Knight - Onyx. Stále ještě pronásledován vzpomínkami na noční můry o přidání se ke špatné straně a ventilování Lena a Kase se jí původně nechtěl chopit, ale když šlo o pomoc ostatní neměl na výběr.
Poté co se po posledním boji se Xaviaxem Adam vzdal svého místa se Kit vrátil zpátky jako Dragon Knight, teď právoplatným členem Ventarských riderů.