Siren

4. srpna 2011 v 13:33 | kamenrider
Kase
Kamen Rider Siren
23 let

Smluvní příšera: Blancwing, mechanická labuť

Popis: Vedla Lena jediný, kdo z původní riderů unikl a také jediný ženský rider, Kase přišla na Zemi po dlouhém léčení se z boje při Xaviaxově převzetí Ventary. Kase je divoký a nekompromisní bojovník, ale máte také soucitnou stranu. Ona a Lena sdílejí vedle historie Ventarských riderů i romantickou. Byla ventilována Jamesem a Wing Knight ji s použitím Survive módu pomstil. Později byla osvobozena z Advent Void mistrem Eubulonem, ale byla příliš zraněná na to, aby se mohla vrátit do boje, tak její Advent Deck dostala Maya, která jí ji poté co se uzdravila vrátila se slovy, že '' nikdy nic takové nezažila, ale není to zrovna to co byla chtěla dělat se svým životem.

Důvod proč se stala riderem: Stejně jako Len přišla na Zemi bojova proti zrcadlovým příšerám a získat svůj domovský svět zpátky. Ale narozdíl od Wing Knight si nemyslí, že Kit má to co potřebuje k tomu být rider a až později bude přesvědčena, že ano.

Dalo by se říct, že její pozemské dvojče je Maya, když dostala její Advent Deck, aby mohla být Siren dokud se Kase nezotaví. Ale to není tak úplně přesně. Obdobně jako u Lena její skutečně pozemské dvojče není známo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama