Červenec 2011

Spear

27. července 2011 v 12:58 | kamenrider
Albert Cho
Kamen Rider Spear
18 let

Smluvní příšera: Gigazella, antilopí příšera

Popis: Mladší bratr Dannyho, Albert je nedospělý stejně jako loajální ke svému staršímu bratrovi, ale mnohem divočejší a nepředvídatelnější. Kvůli tomu, že se transformoval přímo v Grace´s Books Lacey uvěřila, že Maya jenom '' nehraje nějakou superhrdinskou hru '' jak to sama nazvala, ale skutečně se zapletla do něčeho velkého. Albert byl v následujícím boji, kdy byl ventilován Chris a jako pomstu za to byl o chvíli později ventilován Kitem. Ventarský Spear se jmenuje Chase.

Důvod proč se stal riderem: Stejně jako jeho bratr souhlasil zničit Lena pro nabídku velkého balíku peněz, ale zjistil, že se mu také líbí síla, která plyne z toho být Kamen Riderem. Dává mu to pocit, že je tvrdý.

Nikdo si nebude hrát bratry Cho !

Axe

27. července 2011 v 12:58 | kamenrider
Danny Cho
Kamen Rider Axe
21 let

Smluvní příšera: Destwilder, obrněné tygří monstrum

Popis: Penězchtivý zloděj, Danny má jediné pravidlo - rodina je vždy na prvním místě a každý, kdo ublíží jeho bratrovi se bude potýkat s jeho zlobou. když byl Albert ventilován Kitem, přisáhl Dragon Knight pomstu, kterou, ale nesměl provést a byl tak neochotně poslán do Advent Void Strike poté co se mu to neúspěšné pokusil rozmluvit. A těsně před tím, než svou pomstu vykonal. Jeho zrcadlové dvojče je Hunt.

Důvod proč se stal riderem: Bratři Cho dostali nabídku velký balík peněz za zničení Lena. A být součastí největší krádeže v historii.

Nikdy si nebude hrát s bratry Cho !

Hunt
ventarský Axe

Popis: Jak jednou prohlásil pracuje raději sám. Narozdíl od pozemského Axe.

Hunt: Pardon, zrovna jsem narazil na tvoje dvojče. Kit: Bez problému. Mě se to párkrát stalo s tím tvým.