Červen 2011

Sting

23. června 2011 v 19:42 | kamenrider
Christopher Ramirez '' Chris ''
Kamen Rider Sting
19 let

Smluvní příšera: Evildiver - létající rejnok

Popis: Voják vyloučený z armády kvůli astmatu, Chris teď bojuje jako Kamen Rider Sting. Přesný a nesobecký, neví že bojuje na špatné straně. Po boji s Lenem byl jím a Kitem odveden do bytu, kde se mu snažili vysvětlit co se ve skutečnosti děje. Nepouslouchal je a utekl. Později, ale podle '' akce mluví hlasitěji než slova '' poznal, že to byla pravda. Přešel na jejich stranu a spřátelili se. Jeho astma se, ale postupem času zhoršovalo. Obětoval se za Lena a byl ventilován Jamesem, což bylo pro Wing Knight a Dragon Knight těžká ztráta. Jeho zrcadlové dvojče se jmenuje Quinn.

Důvod proč se stal Riderem: Zklamaný, že nemůže sloužit své zemi Chris skočil po '' práci '' jakou mu nabídl Xaviax předstírajíc vládního agenta. Bojovat ve tajné válce proti mimozemské invazi. Myslel si, že Len je vůdce invaze.

Semper Fi.

Strike

23. června 2011 v 19:05 | kamenrider
James Trademore '' JTC ''
Kamen Rider Strike
23 let

Smluvní příšera: Venosnaker - mechanická kobra

Popis: Hacker a UFO teoretik James je chytrý, paranoidní a manipulativní - člověk, který se těší z objevování tajemství a používání jich pro svou výhodu. Je hledán vládou Spojených Států pro nabourání se do jejich počítačů a kradení tajných souborů. Postupně ventiloval Brada; Drewa; Chrise; Danny Cho, Axe a Kase, Siren. Přežil sice všechny ostatní nepřátelské ridery, ale nakonec byl sám poslán do Advent Void Lenem jako pomstu za Kase. Jeho ventarské dvojče je Price.

Důvod proč se stal riderem: Xaviax otevřeně přišel k Jamesovi s nabídkou být při ovládnutí Země mimozemštany na straně vítězů. JTC více se obávající o svoji vlastní svobodu než o ostatní lidi přijal.

Měl bych ti to říct, brácho. Máš srdce, ale ne plíce.

Price
Ventarský Strike

Popis: Stejně jako všichni ostatní Ventarští rideři kromě Lena a Kase byl ventilován při jejich pádu. Eubulon ho osvobodil z Advent Void spolu s Kitem, Kase, Chancem a Huntem. Někdy arogantní, ale s dobrým srdce ; Price všechno bere vážně. Od bojů se zrcadlovými příšerami po nepříjemný pocit jaký z něj mají všichni pozemští účastníci Války. A nejvíc ho mrzí nepřístupnost ze strany Mayi, která ho kvůli podobnosti s pozemským Strike dlouho nedokázala vystát a Price nevěděl proč.
Nakonec ale Maya zjistila, že mít za zrcadlové dvojče dost pravděpodobně nejobávanějšího z pozemských riderů automaticky neznamená být zlý člověk...

Price: Cítil jsem nějakou divnou energii z té holky Mayi. Udělal jsem něco co ji naštvalo ? Porušil jsem nějaké pozemské tabu ?
Chance: Myslel jsem si, že se k tobě všechny holky chovají takhle, Prici.