Květen 2011

Thrust

31. května 2011 v 20:36 | kamenrider
Brad Barett
Kamen Rider Thrust
21 let

Smluvní příšera: Metalgelas - obrněná nosorožčí příšera

Popis: Poté co jeho úspěšná motocrosová kariéra skončila kvůli podvodu se Brad stal Kamen Rider Thrust. Drzý a riskující, stejně mnoho jiných nezná pravdu, dokud mu ji Drew neřekl, což byla spolu s dalšími věcmi jeho zkáza. Thrust přesně vystihuje jeho oblíbená věta '' Vždy vyhrávám. '' nebo '' Brad Barett vždy vyhrává.". Je tím úplně posedlí, ikdyž aby toho dosáhl by nikdy nepodváděl, narozdíl od Granta. Je jedním z těch jejichž ventilování má na svědomí James. Jeho zrcadlové je Cam.

Důvod proč se stal riderem: Xaviax má důkaz, který může dokázat Bradovu nevinu. Pokud Thrust důkaz chce získat, musí porazit Lena.

Brad Barett vždy vítězí.

Cam
ventarský Thrust

Camo

27. května 2011 v 17:34 | kamenrider
Grant Stanley
Kamen Rider Camo
20 let

Smluvní příšera: Biogreeza - chameleoní příšera

Popis: Pouliční bojovník, Grant se dívá po možnosti jak si získat reputaci nejtvrdšího bojovníka na ulici a udělá cokoliv, aby vyhrál - ikdyž je to podvod. Dozvěděl se, že to do čeho se dostal není tak jak si myslí, ale nestihl to pochopit než ho Drew ventiloval ze žárlivosti, že Xaviax poslal jít po Lenovi dalšího ridera. Jeho zrcadlové dvojče se jmenuje Van.

Důvod proč se stal riderem: Předstírající žoldáka, Xaviax nabídl Grantovi práci, za kterou by byl znám jako nejtvrdší bojovník dvou světů.

To je podvod.

Van
ventarský Camo

Popis: Stejně dobrý v boji jako Grant, ale férový. Ikdyž si bezpochyby nenechá ujít žádnou příležitost si z někoho udělat legraci.