Březen 2011

Incisor

31. března 2011 v 20:55 | kamenrider
Richie Preston
Kamen Rider Incisor
21 let

Smluvní příšera: Volcancer - mechanická krabí příšera

Popis: Jako rozmazlený, nedůvěryhodný a líný mladík, který ztratil značné dědictví si Richie si myslí, že si zaslouží lepší život.
Nakonec byl ventilován Lenem poté co ho Wing Knight vyzval na souboj. Jeho zrcadlové dvojče se jmenuje Ian.

Důvod proč se stal riderem: Xaviax mu slíbil milion dolarů za každého ridera, který porazí, počínaje Lenem a Kitem. Nezná pravdu a je to pro něj jen plán jak si rychle vydělat bez nutnosti práce.

Tohle fakt není cool.

Ian
Ventarský Incisor

Popis: Není o něm takřka nic známo, jenom, že je podstatně lepší než jeho zrcadlové dvojče a bezpochyby na něj nemůže být tak pyšný jako třeba Quinn na Chrise.

Dragon Knight

1. března 2011 v 20:13 | kamenrider
Kit Taylor
Kamen Rider Dragon Knight
18 let

Smluvní příšera: Dragreder - mechanický drak

Popis: Kitovi, kdysi sebejistému a společenskému člověkovi se postavil život na hlavu, když jeho otec zmizel a on v jejich bytě našel balíček Adventních karet. Někdy myslí spíš srdcem než hlavou a má mírně kousavé poznámky, ale taky odvahu a pevnou vůli. Po nalezení Advent Deck začal být (vedle Dragreder) pronásledován Lenem, Kamen Rider Wing Knight, který žádal Advent Deck zpátky. Kit ale k jeho vzteku místo toho uzavřel smlouvu s drakem a tak pro něj nebylo už cesty zpět.
A Len ho časem přijal jako svého spoluhráče. Byl ventilován Wrath (Xaviaxem), stejně jako on jím. Jeho zrcadlové dvojče je Adam, bezpochyby nejdiskutabilnější z Ventarských riderů.

Důvod proč stal riderem: Kit věří, že karty mu zanechal jeho otec a tedy použítím jich a stáním se Kamen Rider Dragon Knight ho dokáže znovu najít. Ale nebyl to on. Dozví se Kit někdy pravdu ?

Adam
ventarský Dragon Knight

Popis: Nejmladší z Ventarských riderů, Adam je Kitovo zrcadlové dvojče. Mezi Ridery je považován za zrádce, protože dal Advent Deck ostatních kromě Lena a Kase Xaviaxovi. Všichni až na uniklou dvojici Wing Knight a Siren byli poté ventilováni a Ventarané se stali otroky na Karsh.
Ve skutečnosti, ikdyž těžko říct jestli to ospravedlňuje co udělal se během své poslední hlídky zamiloval do normální dívky Sarah a když byl jeho čas vrátit se do kryospánku nechtěl ji ztratit. Tehdy se setkal se Xaviaxem, který se představil jako přítel Mistra Eubulona. Nabídl mu možnost vrátit se do normálního života a být se Sarah. Adam udělal co požadoval, ale když zjistil pravdu bylo už pozdě.
On a Sarah byli zanecháni ve zvláštní dimenzi, která byla přesnou kopií Ventary tak aby ona nikdy nezjistila co se stalo.
Když z pěti riderů zbyl jeden a Xaviax získal Advent Deck Dragon Knight Adam se musel vrátit zpátky mezi Ridery, na jedné straně tlačený strachem o Sarah a na druhé nenávistí ze strany svých bývalých kolegů.

Wing Knight

1. března 2011 v 19:51 | kamenrider
Len
Kamen Rider Wing Knight
24 let

Smluvní příšera: Blackwing - mechanický netopýr

Popis: Len, zatrpklý bojovník je jediným přeživším zničení Ventary Xaviaxem. Přišel na Zemi, aby našel a porazil nepřátelské ridery a zastavil generála ve zničení dalšího světa. Tam se také setká s Kitem Taylorem, pozemským Dragon Knight. Nejdříve věřil, že Kit je jenom jedním ze Xaviaxových pěšáků, ale časem překonal své podezření a přijal jej jako učně a přítele. Mnoho riderů se ho pokusilo ventilovat, ale žádný neuspěl, což byl dar stejně jako prokletí. Jako vždy přeživší rider používal Advent Deck Wing Knight jedině on a jeho zrcadlové dvojče je neznámé.

Důvod proč se stal riderem: Len je jedním z původních riderů a snaží se zachránit Zemi a získat zpět Ventaru.

Vždy máš na výběr.

Pozemský Wing Knight je neznámí, ale většina lidí se shoduje je to člověk celkem podobný tomu ventarskému.

Dračí Příběh (A Dragon´s Tale)

1. března 2011 v 18:43 | kamenrider
Maya podepisuje knížky v novém a vylepšeném Grace ´s Books. Ukazuje své zkušenosti s Kamen Ridery, jak se s nimi seznámila a jak se sama stala jedním z nich.
Mluví o tom jak byl Kit ventilován jedině proto, aby se později vrátil jako Onyx a jak Eubulon osvobodil ventarské ridery z Advent Void.
Vysvětlí jak byl Adam poslán proti nim, ale nakonec spojením sil všech 13 riderů byli schopno zničit Xaviaxe jednou provždy.

Po Xaviaxově porážce, Rideři bezpečně transportovali všechny Ventarany zpátky na jejich domovskou planetu. Eubulon také osvobodil všechny ventilované pozemské ridery z Advent Void, aby se mohli vrátit do normálního života. Nejdřív jim, ale vymazal vzpomínka na předchozí boje. Také vyléčil Chrisovo astma, takže může uskutečnit svůj sen o službě v armádě.
Kitův otec byl také vyléčen.

Adam se rozhodl vzdát se svého místa mezi ventarskými ridery a tak Kit zdědil Advent Deck Kamen Rider Dragon Knight nastálo.

Trent pokračuje s prací jako Nikdo a Lacey ho nahradí v knihkupectví. Maya zveřejnila knihu nazvanou Zrcadlový svět : Dobrodružství Kamen Riderů (Mirror World Adventures Of Kamen Riders), přičemž splnila slib jaký dala Michelle a prezentovala to jako sci-fi příběh pro děti. Také teď chodí s Pricem.

Přestože je boj se Xaviaxem vyhraný, Eubulon varuje, že je mnohem více světů za zrcadly a mnohem více nebezpečí, kterým musí být rideři připraveni čelit.

A nakonec se Len, Kit a Kase transformují do boje.