Únor 2011

Pro Ventaru A Zemi Část 2 (For Ventara And Earth Part 2)

26. února 2011 v 21:30 | kamenrider
Příšery zaútočí na Kamen Ridery v Xaviaxově laboratoři. Len, Adam a Price s nimi bojují zatímco ostatní hledají kontrolní místnost.

Xaviax začíná teleportační sekvenci, když Eubulon vstoupí do místnosti. Rideři se pokusí následovat svého vůdce, ale Xaviax zavře portál. On a Eubulon začínají bojovat. Generál obviní Eubulona ze zrady své vlastní planety, který ale odpoví, že Karsh je ztracená a je špatné ruinovat další světy, které mají ještě šanci.

Mezitím se jiná skupina riderů znovu rozdělí a jak Kase a Kit bojují s několika příšery zatímco Chance, Hunt, Maya a Trent jdou dál, jenom aby narazili na další příšery a porazili je.

Xaviax je skoro u zničení Eubulona, když se náhle objeví Kit a Adam a zasáhnou ho svými Strike Venty. Len a Kase přicházejí do boje, ale ani čtyři rideři nedokáží vzdorovat Xaviaxově síle. Nicméně, když je zaměstnáný jimy Eubulon znovu aktivuje portál a přivede všechny zbývající ventarské ridery; Incisor (Ian), Spear (Chase), Wrath (Nolan), Thrust (Cam), Camo (Van) a Sting (Quinn). Hunt, Chance, Price, Maya a Trent také našli kontrolní místnost a všichni se zapojují do posledního boje.

Xaviax se změní zpátky do své lidské podoby, aby se pokusil zlákat Kita a Adama, ale nemůžou být znovu podvedeni.
13 riderů zároveň použije Link Vent, vytvoří mocnou vlnu energie, která zasáhne Xaviaxe. Změní se v mimozemskou podobu, než je naprosto zničen. Nezůstalo nic víc než jenom roztavený kov na míste, kde stál.
Rideři oslavují a vítají své spoluhráče.

Eubulon oznámí, že jejich práce ještě není hotová. Musí přesunout teleportační zařízení na Karsh a přívést Ventarany zpátky. A mnoho nebezpečí je stále před nimi. Eubulon je hrdý na Adama, který ale musí udělat ještě jednu věc; říct Sarah pravdu.

Pro Ventaru a Zemi část 1 (For Ventara And Earth Part 1)

25. února 2011 v 12:57 | kamenrider
Adam se vrací na základnu, teď jako dvojnásobný zrádce a vydá se na milost ostatním, aby rozhodli o trestu. Naštvaní, ale potřebující veškerou pomoc jakou můžou mít, Rideři mu dají šanci spasit se tím, že bude opět bojovat po jejich boku.
Eubulon dá každému z nich Link Vent kartu, která jim umožní zkombinovat energii jejich Final Ventů do jednoho masivního útoku, který bude fungovat pouze, když bude všech 13 riderů spolupracovat. Naštěstí, Eubulon už opravil Advent Key, takže může přivést zbývající ridery. Naneštěstí, Xaviaxovu laboratoř chrání Advent Shield, který dovnitř nepustí nikoho s Advent Deck. Potřebují nějakého ne-ridera. Maya a Trent přijmou nebezpečný úkol.
Rideři odjedou na motorkách, následování Mayou a Trentem v jejím autě. Rideři mají způsobit zmatek, aby Maya a Trent mohli proklouznit dovnitř a vytvořit portál, kterým je tam vpustí.
Xaviax pošle velké množství příšer. Mezitím se teleportační systémy stále nabíjejí. Len a Adam se transformují do Survive Módů, aby je rychleji zvládli.
Maya a Trent se dostanou do cílové lokace a proplíží se dovnitř, ale jsou napadeni. Porazí jednu příšeru tím, že ji zrcadlem pošlou do jiného světa. Když se snaží je na chvíli odrazit, Rideři je střelbou skrz zrcadlový portál zachrání. Společně najdou generátory štítu a zničí je v jedné obrovské explozi.
Dostali se do Xaviaxovi laboratoře, ale možná už je příliš pozdě ; teleportační systémy dosáhli plné energie.