Leden 2011

Nepřítel Uvnitř (The Enemy Within)

31. ledna 2011 v 17:49 | kamenrider
Len a Adam jsou posláni ven vypnout poslední vysílač. Xaviax přikáže Adamovi, aby ventiloval Lena, ale nejdřív by měli vypnout vysílač, aby dali riderům falešný pocit bezpečí.

Eubulon pokračuje v opravování poškozeného Advent Key, aby mohl přivést ostatní ventarské ridery z Advent Void. Maya přijde s tím, že je znepokojená ohledně Adama -  něco je s ním není v pořádku. Eubulon se přes komunikátor, který před tím dal Lenovi s Wing Knight spojí a varuje ho, aby zůstal ve střehu a pro jistotu pošle Kase a Kita za nimi.

Price vidí, že Maya má starosti a snaží se s ní mluvit, ale pro ni je ještě stále těžké být v jeho přítomnosti. Stručně mu vysvětlí, že to není jeho vina; přípomíná jí jeho zlé zrcadlové dvojče.

Len a Adam bojují s příšerami chránícími poslední vysílač. Transformují se do Survive Módů a ukončí boj. Poté co Len vypne vysílač, Adam ho náhle napadne.

Kit a Kase přijíždějí na místo a nacházejí vypnutý vysílač, ale žádné ridery. Jediné co po nich zbylo je komunikátor.

Mezitím jinde je Adam rozhodnut jít podle Xaviaxova plánu. Řekne Lenovi, že není žádný boj proti Xaviaxovi a on se se Sarah nevzdá. Wing Knight a Dragon Knight se znovu transformují v Survive Módy a pokračují v boji. Adam se připravuje Lena ventilovat, ale nedokáže se k tomu přinutit.

O chvíli později Kase a Kit doráží a zjišťují jestli je Len v pořádku. Adam, který se cítí ničemně jim řekne, aby ho ventilovali, ale odmítnou. Adam přizná, že vysílače nejsou skutečně vypnuty, protože dal Xaviaxovi virus, takže může vytvořit antivirus k jejich znovu zapnutí. Kase se spojí s Eubulonem, aby mu podala zprávu o situaci a Len zabaví Adamovi Advent Deck.

Mezitím, Trent zjistí, že Xaviax znovu zapnul všechny vysílače; ubývá jim čas.

Temný Klam (Dark Deception)

31. ledna 2011 v 16:16 | kamenrider
Eubulon lečí Huntovi zranění po jejich boji. Byli přepadeni zrcadlovými příšerami a nemohli vypnout vysílač, takže se Len, Price a Chance musí vrátit, aby dokončili práci.

Kit řekne Adamovi jak s ním Xaviax manipuloval skrz jeho otce, stejně jako použil Adamovu lásku k Sarah proti němu. Vysvětlil, že to bylo skutečně těžké, ale když si vzpoměl na radu svého otce, bylo už jednodušší udělat dobrou věc. Slyší bojové varování a Kase a Kit odcházejí do bitvy. 

Michelle se omluví Mayi a Trentovi, že k nim nebyla upřímná, ale pro její práci je obvyklé nedůvěřovat lidem. Maya a Trent si získali její důvěru a připoměli jí lidi, které chrání. Nikdo stále nemůže sdílet tajné informace, ale Maya může pokračovat v psaní o Kamen Riderech.

Xaviax zjistí, že Adam má pochyby o zrazení ostatních a má plán. Zamaskuje se, aby vypadal jako Eubulon a konfrontuje Adama, nazývá ho sobeckým a nepřipraveným, proto být Kamen Riderem, takže se nikdy neměl přidat. Xaviax Adama napadne. Jeho trik je úspěšný; Adam je naštvaný na Eubulona, kvůli nespravedlivé cestě jakou s ním jednal.

Mezitím, Maya a Kit mluví se skutečným Eubulonem o Ventaře a Kamen Riderech. Vysvětlí jim, že je z Karsh, stejné planety jako Xaviax. Generál byl jeho vůdcem a Eubulon vytvořil technologii k hromadné teleportaci lidí na jiné planety. Nicméně, když byl na Ventaře, změnil se a šel proti Xaviaxovi a vytvořil Kamen Ridery, aby se Ventarané mohli bránit. 

Na své misi, Len, Price a Chance bojují se se třemi zrcadlovými příšerami a vypnou vysílač. Teď už zbyl jenom jeden.