Prosinec 2010

Pád Hrdiny (A Hero´s Fall)

27. prosince 2010 v 19:31 | kamenrider
Eubulon sleduje Lena, který naštvaně odešel po Adamově příchodu na základnu. Trénují a a Eubulon přesvědčí Lena, aby se vrátil a vyslechl, co Adam chce říct o tom, proč zradil ventarské ridery.

Maya dá Advent Deck Siren zpátky Kase. Líbilo se jí být Kamen Riderem, ale původně měla ambice stát se novinářkou. Kase jí řekne, že obdivuje její snahu o zjištění pravdy. 

Adam mluví o své straně příběhu. Když byl Kamen Riderem, zamiloval se do dívky Sarah, ale brzy byl čas vrátit se do hibernace po dlaších 12 let. Nechtěl ji ztratit a přál si, aby mohl přestat být Kamen Riderem. Xaviax za ním přišel a představil se jako přítel Eubulona. Adam mu dal Advent Deck za možnost, že bude od ní oddělen. Když zjistil, že cizinec byl Xaviax v přestrojení bylo už pozdě. 

Trent lokalizuje víc vysílačů a Adam je s ostatními poslán ven pomoct je vypnout. Price, Hunt a Eubulon jsou napadeni skupinou monster a Axe je v boji zraněn. Musí se stáhnout dřív než stačí vypnout vysílač. 

Chance, Len a Adam vytvoří jiný tým a bojují u jiného vysílače. Adam řekne Lenovi, aby mu dal virus, takže ho bude moct nahrát zatímco ostatní bojují. Wing Knight to neochotně udělá. Ostatním riderům za zády Adam dá virus Xaviaxovi, který vypne vysílač, aby to vypadalo, že Adam udělal správnou věc. Skrz tento klam, Adam začíná získávat důvěru ostatních zpátky.

Kit zůstal na obranu na základně. Řekne Kase, že stále nevěří Adamovi, ale ona mu odpoví, že každý si zaslouží druhou šanci.

Mezitím, Xaviax pracuje na dekódování virusu.

Zpátky V Černé (Back In Black)

27. prosince 2010 v 15:41 | kamenrider
Len, Chance a Price pokračují v hledání vysílačů a nahrávání virusu. Náhle jsou napadeni velkou skupinou zrcadlových příšer. Záhadný nový rider jim přijde na pomoc : Kamen Rider Onyx. Společně čtyři rideři všechny příšery porazí. Po boji Onyx detransformuje - je to Kit ! Len je šťastný, že svého přítele znovu vidí a představí ho ostatním ventarským riderům.

V retrospektivě, Kit vysvětlí jak mu Eubulon dal Advent Deck Onyx, když přivedl jeho a Kase z Advent Void. Nejprve ji nechtěl použít, kvůli své noční můře. Nicméně, Eubulon a Kase ho přesvědčí, aby ji vzal a šel pomoct ostatním.

Xaviax přikáže Adamovi ukrást ostatním riderům virus a vytvoří pro něj šanci vyhrát nad Mayou.

Len, Kit, Chance, Price a Hunt se vrátí na základnu Nikoho. Wing Knight navštíví Kase, která se  zotavuje z ventilování. Eubulon opravuje svůj Advent Key, dokud nebude hotový nemůžu přivést zbývající ventarské ridery z Advent Void. Vycítí, že Maya má problémy a Kit jí jde na pomoc. Nicméně Adam se tam dostane jako první a snaží se získat její důvěru. Když se na místě objeví Kit dostanou se on a Adam do hádky, která skončí v boji. Jak bojují Kit má příležitost ventilovat Adama, ale podle Eubulonovi rady to neudělá.

Eubulon řekne, že jestli se Adam chce vrátit k ostatním, proberou to společně. Všichni tři se poté vrátí na základnu. 

Pryč Z Prázdna (Out Of The Void)

27. prosince 2010 v 10:19 | kamenrider
Adam se snaží přesvědčit Lena, že je na straně riderů, ale Wing Knight ho správně podezřívá, že mu Advent Deck Dragon Knight dal Xaviax. Oba vytáhnou karty Survive módů a a Adam takřka použije svou Final Vent kartu, ale váhá a stáhne se. 

Později, Len trénuje Mayu. Siren se poté zeptá Wing Knight, proč Adam zradil Kamen Ridery. Len předpokládá, protože nechtěl být dál riderem. Vysvětlí, že je to trvalá povinnost.

Mezitím Eubulon hledá v Advent Void a vrací s originálními Torque, Strike a Axe. Len představí Mayu Chanceovi, Priceovi a Huntovi. Siren zjistí, že je těžké být v blízkosti ventarského Strike, který je identický k Jamesovi. Len vysvětlí ostatním ventarským riderům situaci. 

Eubulon vyvíjí virus, který rideři nahrají do vysílačů, aby je vypnuli, místo jejich ničení, aby je později mohli použít k přenesení lidí z Ventary zpátky. Rideři jdou ven rozšířit virus.

Adam najde Hunta a pokusí se s ním promluvit, ale Axe mu nevěří a začne ho pronásledovat. Xaviax pošle zrcadlové příšery, aby je napadly. Společni je porazí, nicméně to Hunta nepřesvědčí, že Adam je na straně riderů.

Xaviax vidí Axe nahrávat virus do vysílače a pošle Adama, aby se s Huntem setkal a znovu porazí monstra. Ani druhý boj není víc přesvědčivý než ten první a Hunt stále nechce s Adamem nic mít. 

Při pátrání v Advent Void, Eubulon najde Kita a vezme ho zpátky na Zemi.

Adventí Mistr Se Vrací (Advent Master Returns)

4. prosince 2010 v 19:24 | kamenrider
Xaviax posílá monstra umístit teleportační majáky po celé planetě. Poté bude moci začít masově teleportovat všechny lidi ze Země.

Michelle vede Lena, Mayu, Trenta a Lacey skrz základnu Nikoho do komory s kryogenicky zmraženým Adventím Mistrem. Len ho probudí svou Advent Deck a vysvětlí jak byli původní Kamen Rideři zrazeni. Michelle ukáže teleportační maják, který našli. Eubulon řekne, že jestli Xaviax je rozmisťuje po planetě, mají jenom dny. 

Jinde, Kitovo zrcadlové dvojče, Adam je na kolotoči se svou přítelkyní, Sarah, když za ním Xaviax přijde. Jeho svět je simulovaný ráj vytvořený pouze pro Sarah, která neví, že Ventara byla ovládnuta. Xaviax hrozí, že zničí tuhle rajskou iluzi, když pro něj Adam nebude bojovat jako Dragon Knight. Zdráhavě přijme Advent Deck a jako test bojuje s monstrem.

Nikdo konfrontuje Trenta, kvůli hackování se do jejich počítačového systému. Dají mu na výběr : buď bude pro ně pracovat nebo půjde do vězení. Trent souhlasí s přidáním se do řad Nikoho, ale jenom, když bude znát všechny jejich tajemství.

Eubulon dá Advent Deck Siren Mayi, aby mohla zapojit do bojů. Poté cestuje do Advent Void podívat se po ostatních riderech. Len a Maya jdou hledat teleportační majáky.

Maya najde maják a musí porazit monstrum jako Siren předtím než jej zničí. Xaviax sleduje boj a chápe, že to znamená, že Eubulon je zpátky. Jedině on může dát Advent Deck někomu, kdo neodpovídá DNA zámku. Xaviax se rozhodne ke změně strategie a nařídí Adamovi, aby se s Lenem spřátelil místo toho, aby ho napadl.

Jak Wing Knight porazí monstra, Dragon Knight se objeví a brání ho. Len si nejdříve myslí, že je to Kit a je překvapený, když místo něj najde Adama.