Listopad 2010

Xaviaxův Hněv (Xaviax´s Wrath)

24. listopadu 2010 v 20:30 | kamenrider
Naštvaný, že jiný z jeho přátel byl ventilován Kit pronásleduje Strike, který použije svůj Final Vent, ale Dragon Knight se útoku vyhne. Len přichází a použije svou kartu Survive Módu. 

Wrath také přichází a bojuje s Kitem zatímco Wing Knight jde po Strike. Když ho dostihne, James mu lže, říká, že byl podveden a chce změnit strany, ale Len mu nevěří. Povolá svou Smluvní příšeru k mocnému Final Ventu Survive Módu. Strike se tomu pokusí čelit se svým vlastním, ale není to dost. 
Je ventilován.

Kit se vyhne Wrath, aby se připojil k Lenovi. Sleduje jak je Strike ventilován. Dragon Knight gratuluje Wing Knight k vítězství, ale Len je stále naštvaný, říká, že to Kase nevrátí.

Ještě stále není po boji. Transformují se do Survive Módů do boje s Kamen Rider Wrath. Dohodnou se na riskantní strategii : Len bude držet Wrath pryč dokud Kit nepřipraví svůj Final Vent. 
Nicméně, jeho Survive Mód brzy skončí a věci nejdou tak jak si naplánovali. 
Po neúspěšném pokusu o jeho ventilování se Wrath obrátí proti Dragon Knight a ventiluje ho. 
Zůstanou jen Len a Xaviax, který se vrátí do lidské podoby, aby oslavil své vítězství.
Vezme Advent Deck Kamen Rider Dragon Knight a zmizí.

Objeví se SUV Nikoho a Maya, Trent a Lacey běží k Lenovi. Zjišťují, že Kit je pryč a snaží se, se navzájem utěšit. Michelle přeruší jejich smutek a ukáže Wing Knight fotku. Len najednou oživne.
" Zaveďte mě k němu. " řekne. " Možná ještě můžeme vyhrát tuhle válku. "   

Labutí Píseň (Swan Song)

14. listopadu 2010 v 16:41 | kamenrider
Len, Kit , Kase, Maya, Trent a Lacey jsou na Ventaře po útěku před Nikým. Siren má něco pro Wing Knight a Dragon Knight : Survive karty, které stihla vzít před tím než Xaviax zničil základnu Kamen Riderů. Len vysvětlí, že Survive karty dávají riderům ohromnou sílu, ale jen na krátkou dobu a proto jsou jen pro případy nouze.

Zatímco mluví, James vyskočí z portálu a napadne Lena. Vezme Advent Deck Sting a Thrust a zmizí jiným portálem. Rideři se rozděli, aby ho našli. Mezitím, Michelle a Nikdo najdou Mayu, Trenta a Lacey.

Kit se transformuje v Dragon Knight a jde po Strike. Mezitím se Len a Kase střetnou s Wrath. Wing Knight slyší bojové varování a neochotně opuští boj, aby pomohl Kitovi a získal zpátky ukradené Advent Deck. Přichází přesně včas, aby zachránil Dragon Knight před ventilováním.

JTC povolá Metalgelus a vysvětlí, že Xaviax upravil jeho Advent Deck tak, že může kontrolovat jakoukoliv smluvní příšeru, ke které má Advent Deck. Uzavře smlouvu s nosorožcem Thrust a použije jeho útok proti Lenovi a Kitovi.

Mezitím se Kase brání proti Xaviaxovým útokům. Bojuje dobře, ale slábne a uniká proto portálem. Wrath se rozhodne jít po Lenovi, správně předpokládá, že ho Siren bude sledovat.

Strike povolá smluvní příšeru Sting a uzavře s ní smlouvu. Poté použije novou kartu, Unite Vent k vytvoření hrozivého hybrida svého hada, Metalgelus a Evildiver - Genocider.
K zhoršení situace se do boje přidá ještě Wrath, ale Kase není daleko za ním. 

Strike použije svůj Final Vent proti Siren. Je ventilována. Strike a Wrath poté odcházejí a zanechávají Lena a Kita jejich smutku. Dragon Knight řekne, že se o Jamese postará, ale Len pomstychtivě vytáhne svou Survive kartu - ventilování Strike je jeho. 

Klid Před Bouří (Calm Before The Storm)

9. listopadu 2010 v 19:20 | kamenrider
V laboratoři si James uvažuje, že potřebují nový plán k bojování s Wing Knight, Dragon Knight a Siren. Xaviax odhalí způsob jak udělat Advent Deck Strike silnější.

Len, Kase, Kit, Maya, Trent a Lacey odpočívají v zavřeném knihkupectví, vyprávějí si příběhy a pomáhají Kase dohnat co zameškala.
O Chrisovi a Xaviaxovi plánu na obrácení Kita proti ostatním.

Domluví se, že budou při bojích pro Ventaru a Zemi držet spolu. Těsně poté slyší Michelle dalšího Nikoho jak se dostat do knihkupectví a všichni musí uniknout skrz zrcadlo uniknout.