Říjen 2010

Klid Před Bouří (Calm Before The Storm)

25. října 2010 v 21:25 | kamenrider
V laboratoři si James uvažuje, že potřebují nový plán k bojování s Wing Knight, Dragon Knight a Siren. Xaviax odhalí způsob jak udělat Advent Deck Strike silnější.

Len, Kase, Kit, Maya, Trent a Lacey odpočívají v zavřeném knihkupectví a vyprávějí si příběhy. Počínaje Mayinou snahou o utěšení Chrise, přes Xaviaxův plán na obrácení Kita proti ostatním...

Domluví se, že budou při bojích pro Ventaru a Zemi držet spolu. Těsně poté slyší Michelle a další Nikoho jak se snaží dostat do knihkupectví a všichni musí uniknout portálem.  

Drak V Kleci (A Dragon Caged)

25. října 2010 v 18:58 | kamenrider
Trent a jeho kamarádi se úspěšně nabourají do webových stránek Nikoho, aby našli, kde Kit je a Maya jde pro něj. 

Mezitím, Michelle se vyslýchá Kita ohledně Kamen Riderů, ale Dragon Knight nespolupracuje. Když pustí nahrávku, která je důkazem je donucen přiznat, že něco ví.

Zpátky v laboratoři Xaviax hledá Kita a zjistí, že bude mimo zrcadla hodně dlouho. 

Při výslechu Kit požádá o sklenici vody a předstírá, že ji nechtěně rozlije na zem. Unikne na Ventaru, kde ho napadne zrcadlová příšera, když ho Xaviax může konečně najít. 

Mezitím, Maya se proplíží na základnu Nikoho. Len a Kase jsou taky v budově, s adresou, kterou jim dal Trent dřív. Skupina agentů je najde a snaží se je zajmout, ale Nikdo není pro Kamen Ridery žádná výzva. 

Poté co Kit porazí monstrum, konfrontují ho Strike a Wrath. Všichni se transformují a Dragon Knight je donucen s nimi bojovat sám. 

Len a Kase najdou Mayu a snaží se utéct, což je komplikováno speciální puška Nikoho, která střílí bahno na zrcadlové povrchy a blokuje tak cestu na Ventaru. Len pušku získá a konečně uniknou skrz portál.

Strike je skoro u ventilování Dragon Knight, když se Siren a Wing Knight se přidají do boje a Kita zachrání. Je zraněný a nemůže jim pomoct. Musí se stáhnout. Po bezpečném projití portálem ho Maya zapečetí získanou puškou, takže nemůžou být sledování.

Len, Kase, Kit a Maya se vrátí do knihkupectví zotavit se z boje a Kase začne léčit Kitovu zraněnou nohu.