Září 2010

Kamen Rider Wrath

30. září 2010 v 19:00 | kamenrider
Kase se omluví Kitovi, že byla na něj tak tvrdá. Je přesvědčená, že má všechno pro to, aby byl skutečným Kamen Riderem. Kit se rozhodne jít říct svému otci, že si vybral obranu Země před jeho záchranou. Mezitím Michelle a další " Nikdo '' je sledují kamerou v bytě. Michelle řekne svému člověku, aby Kita sledoval a unesl. 

Zatímco Lacey pokračuje v přiznaní, Maya si uvědomí, že Michelle musí sledovat knihkupectví i byt, a že musí varovat Kita, ale nemůže riskovat, že bude sledována. Vytvoří plán na zamaskování jí jako Lacey.

Xaviax vysvětlí Jamesoví, že vyčerpal pozemského Wrath, a tak může posednout jeho tělo a použít je k boji. Udělá to a jako test bojuje s několika miniony.

Maya odejde z knihkupectví v maskování za Lacey, ale Kit v bytě není. Je v nemocnici, říká svému otci o svém rozhodnutí, když ho Nikdo najde, omráčí a unese.

Wrath a Strike vezmou Mayu a Trenta v knihkupectví jako rukojmí za účelem vylákání ostatních riderů. Len a Kase slyší bojové varování a jdou je bránit. Len zjišťuje, že Wrath je Xaviax a je zhnusený tím vidět ho nosit Kamen Riderovské brnění. Len a Kase se transformují a bojují, což má za následek naprosté zničení Grace´s Books. Poté se musí rozhodnout k stáhnutí se : Wrath a Strike jsou příliš silní a oni potřebují Kitovu pomoc.

Kit se probudí z bezvědomí, když je Nikým strčen do cely. Byl uvězněn.  

Pád Sekery (Dropping The Axe)

6. září 2010 v 20:44 | kamenrider
Len je zaměstnaný bojem se skupinou minionů, když ho Kit napadne. Rozhodl se, porazí Wing Knight a bude tak moci zachránit svého otce. Transformuje se z Dragon Knight v Onyx. Ventiluje Lena a poté jde po Kase, které je poté ventilovaná také.

Kit se probudí v nemocnici, uvědomuje si, že to byla jen další noční můra.

Na Trentovu radu Maya vymaže ve svém počítači všechny soubory týkající se Kamen Riderů. Mezitím Michelle a další agenti sledují knihkupectví kamerou uvnitř.

Kit si vzpomene na radu jakou mu jeho otec jednou dal : Není dobré, jestliže ve snaze pomoci někomu zraníš někoho jiného. Výsledek nikdy neospravedlňuje způsoby jeho dosažení.

Danny napadne Dragon Knight a oba se transformují do boje. Len a Kase přicházejí, ale zůstávají vzadu, myslí si, že bude lepší, když nechají Kita zvítězit v boji na vlastní pěst. JTC se objevuje a bere svou kartu Final Vent. Len a Kase běží Kita bránit, ale cílem Strike je Axe. Je ventilován a James čeká na na Kitův výběr.

Maya vymaže všechny soubory. Zajímalo by ji jak se k nim Michelle dostala. S hrozným pocitem, Lacey se přizná k tomu, že je to její chyba. 

Kit otevřeně řekne Lenovi a Kase jak se ho Xaviax snažil donutit, aby je zradil. Jeho rozhodnutí je jít proti němu. 

JTC se vrátí do laboratoře podat zprávu, že Dragon Knight nepřijal nabídku. Xaviax řekne, že už není nedotknutelný a odhalí svou tajnou zbraň - Kamen Rider Wrath.