Kamen Rider Siren

26. srpna 2010 v 13:07 | kamenrider
Danny podává Xaviaxovi zprávu o tom, že bojoval s Kamen Rider Siren. To je pro generála špatná zpráva, protože ví jak silná je a stejně jako Len předpokládal, že je  mrtvá. Přikáže Jamesovi, aby Dannyho ventiloval, proto, že Axe je posedlí pomstou za svého bratra a není už spolehlivý.  
Nicméně, JTC nechce přijít o dalšího ridera.

Len a Kase se setkají, což odhalí, že Siren na Ventaře obětovala své vlastní šance k záchraně Wing Knight. Není ochotná akceptovat Kita jako nového Dragon Knight a vyzve ho na boj, aby zjistila jaký druh bojovníka je. Kit prohraje a ona si není jistá jestli má to znamená být Kamen Riderem.

Lacey se zeptá na práci v knihkupectví, aby mohla dohlížet na Mayu jak jí Michelle řekla, ale Maya jí odpoví, že nepotřebují žádné další zaměstnance.

Michelle se vrátí do své centrály s flash pamětí, kterou jí Lacey dala a která obsahuje Mayiny obrázky, články a informace o Kamen Riderech. Je jasné, že Michelle je něco víc než jen reportérka, ale pracuje pro tajný vládní sektor.

   
James přijde za Dannym, aby mu rozmluvil pomstu. Axe, ale neposlouchá a stará se jedině pomstění Alberta. Když řekne, že odchází JTC se transformuje ve Strike k boji. Danny na to odpoví transformací v Axe a bojují. James zvítězí, ale neventiluje Axe. Rozhodne se dát mu ještě jednu poslední šanci.

Kit vidí něco zvláštního v zrcadle v bytě. Je to Kamen Rider Onyx, záhadný rider v černé verzi brnění Dragon Knight. Najednou projde zrcadlem a zaútočí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama