Srpen 2010

Temné Pokušení (Dark Temptation)

27. srpna 2010 v 20:13 | kamenrider
Dragon Knight a Onyx bojují. Když to vypadá, že Onyx zvítězí, Kit se s trhnutím probudí - byl to jen sen. Ale Michelle klepe na dveře bytu. Chce mu položit několik otázek, ale Kit kolem ní proklouzne a unikne.

Len a kase vzpomínají na boji na Ventaře. Bylo mnohem jednoduší, když všichni rideři byli na stejné straně a bojovali proti monstrům, ne mezi sebou. Kase řekne, že má obavy o Kita bojujícího jako Dragon Knight. Ale jestli mu Len důvěřuje, bude ochotná dát Kitovi šanci.

Kit přichází do knihkupectví, aby Mayi řekl, že Michelle ho sleduje. Snaží se pochopit proč, když Maya ke svému zděšení zjistí, že šifrované soubory byli stažené a obviní Michelle. Kit se obává, že pokud se do všeho zapojí vláda, Kamen Rideři možná nebudou schopní dělat svou práci a zachránit svět.  

Len a Kase slyší bojové varování a transformují se do boje se skupinou minionů. Kit přichází příliš pozdě, aby se k nim přidal. Je naštvaný, že byl odsunut stranou a unavený z toho jak se na něj Kase dívá spatra. Vyráží pryč.

Kit jde do nemocnice navštívit svého otce, a najde Xaviaxe v nemocničním pokoji. Kit si uvědomí, že celou dobu co si myslel, že k němu mluví jeho otec, byl to ve skutečnosti Xaviax, který s ním manipulovat. Generál pro pár okamžiků přivede skutečného Franka k vědomí a umožní tak Kitovi skutečný hovor se svým otcem. Hledající vedení se Kit zeptá co by měl udělat, jestli by si měl vybrat mezi záchranou někoho blízkého nebo tisíců cizích.  Ale než Frank může odpovědět vrátí se zpátky do '' náměsíčného '' stavu.

Xaviax chce Kita k ventilování Wing Knight. Za to přivede Kitova otce v pořádku zpátky. 
Nechá Dragon Knight, aby o tom popřemýšlel.

Kamen Rider Siren

26. srpna 2010 v 13:07 | kamenrider
Danny podává Xaviaxovi zprávu o tom, že bojoval s Kamen Rider Siren. To je pro generála špatná zpráva, protože ví jak silná je a stejně jako Len předpokládal, že je  mrtvá. Přikáže Jamesovi, aby Dannyho ventiloval, proto, že Axe je posedlí pomstou za svého bratra a není už spolehlivý.  
Nicméně, JTC nechce přijít o dalšího ridera.

Len a Kase se setkají, což odhalí, že Siren na Ventaře obětovala své vlastní šance k záchraně Wing Knight. Není ochotná akceptovat Kita jako nového Dragon Knight a vyzve ho na boj, aby zjistila jaký druh bojovníka je. Kit prohraje a ona si není jistá jestli má to znamená být Kamen Riderem.

Lacey se zeptá na práci v knihkupectví, aby mohla dohlížet na Mayu jak jí Michelle řekla, ale Maya jí odpoví, že nepotřebují žádné další zaměstnance.

Michelle se vrátí do své centrály s flash pamětí, kterou jí Lacey dala a která obsahuje Mayiny obrázky, články a informace o Kamen Riderech. Je jasné, že Michelle je něco víc než jen reportérka, ale pracuje pro tajný vládní sektor.

   
James přijde za Dannym, aby mu rozmluvil pomstu. Axe, ale neposlouchá a stará se jedině pomstění Alberta. Když řekne, že odchází JTC se transformuje ve Strike k boji. Danny na to odpoví transformací v Axe a bojují. James zvítězí, ale neventiluje Axe. Rozhodne se dát mu ještě jednu poslední šanci.

Kit vidí něco zvláštního v zrcadle v bytě. Je to Kamen Rider Onyx, záhadný rider v černé verzi brnění Dragon Knight. Najednou projde zrcadlem a zaútočí.

Riderovo Rozhodnutí (A Rider´s Resolve)

26. srpna 2010 v 12:14 | kamenrider
Kamen Rider Siren porazí skupinu minionů, poté odjíždí hledat ridery. 

V nemocnici, Kit řekne svému bezvědomému otci jak ventiloval Kamen Rider Spear. Ve vizi mu jeho otec řekne, že ho Dragon Knight zklamal, když nebral svou rodinu v první řadě. Kit se proto brzy rozhodne.

Maya sdělí špatné zprávy Trentovi, že JTC je aktuálně Kamen Rider Strike. Jsou zdrcení tím jak se někdo koho respektovali mohl stát tak ničemným.

Danny chce pomstít svého bratra. ale Xaviax mu přikáže se držet od Dragon Knight dál. Když Axe řekne, že odchází Xaviax mu vyjasní, že nemá na výběr.

Kit přijde za Lenem, hledá útěcha, ale jeho spoluhráč mu řekne, že už nemá právo být vůdcem. Kit Lena ujistí, že je dobrý vůdce. Slyší bojové varování a jedou na místo, kde už čeká Axe, ale Kit se dostane na místo dřív. Bez ohledu na Xaviaxovo varování je Danny rozhodnutý pomstít svého bratra. Než může Dragon Knight porazit, Siren přeruší boj, když ho napadne. Axe se stáhne a Siren se obrátí proti Kitovi, myslí si, že on je taky na straně Xaviaxe. Dragon Knight se jí to snaží vysvětlit, ale neposlouchá ho. Když Len Kita brání Siren detransformuje v Kase a zeptá se Wing Knight proč brání jednoho z pozemských riderů. Len je zmatený z vidění jiného ventarského ridera. Myslel si, že Kase je mrtvá.

Ultimátum Strike

3. srpna 2010 v 12:51 | kamenrider
Xaviax drží Kitova otce v zajetí, stále v jeho pasivním '' náměsíčném '' stavu. Když se Albert a Danny vrátí z boje s Dragon Knight, je naštvaný, že na ně a hrozivě jim opakuje, že Dragon Knight nesmí být napaden dřív než bude Wing Knight z cesty. 

V knihkupectví, Lacey předstírá, že si potřebuje přečíst e-mail na Mayině počítači, ale ve skutečnosti krade Mayiny soubory s diskem, který jí Michelle dala. Trent řekne Lenovi, kde najde Kita a Mayu, kteří hledají po podezdřelém tipu od Jamese. 

Mezitím, Kit a Maya najdou Kitova otce s Jamesem, který odhalí, že je Kamen Rider Strike. JTC vysvětlí, že se stal Kamen Riderem poté co ho Xaviax zachránil před uvěznění a zaručil mu svobodu a přístup k jakýmkoliv informací jaké bude chtít. Maya je naštvaná, že jednal tak sobecky a klamal ji.

JTC dá Kitova nabídku : Jeho otec za Lenovu Advent Deck. Když Kit odmítne, Albert a Danny vystoupí ze zrcadel. Všichni čtyři se transformují a bojují. Mayi se ve vzniklém zmatku podaří uniknout s Kitovým otcem a později ho vrátit do nemocnice.

Len se pokusí dostat se k ostatním, ale je zdržen zrcadlovou příšerou. Mezitím se Strike stále snaží přesvědčit Dragon Knight ke změně stran, ale nedaří se mu to. Kit použije svou Final Vent kartu proti Spear. Albert je ventilovaný. Axe slibuje Dragon Knight pomstu za ventilování svého bratra.

Jinde, záhadná nová rider se objeví na bílé motorce a transformuje se do boje s miniony.