Červenec 2010

Dopis Z Bojové Linie (Letter From Front Line)

17. července 2010 v 21:19 | kamenrider
Kit a Len se vrátí do Grace´s Books říct Mayi a Trentovi špatnou zprávu - Chris byl ventilován. Len i Kit se oba viní z toho co se stalo, ale byla to Chrisova volba, že se obětoval.

James, Albert a Danny se vrátí do laboratoře. Xaviax řekne svým vojákům, že nikdo nesmí ventilovat Dragon Knight dokud Wing Knight nebude z cesty. Bratři jsou poslání, aby dohlédli na Kita zatímco bude JTC připravovat svou příští past.

Kit najde dopis, který Chris psal svému otci, ale nikdo ho neodeslal. Píše v něm svůj příběh Kamen Ridera. Mluví o své loajalitě a rozhodnutí, ale omlouvá se, že mu jeho astma bránilo být skutečným hrdinou. Kit ví, že Chris byl skutečný hrdina bez ohledu na to co si sám myslel. 

Len přemýšlí nad Chrisovou porážkou. Nese váhu odpovědnosti vůdce, ikdyž jím nechce být. Slyší bojové varování a transformuje se ve Wing Knight do boje s minioni.

Albert a Danny najdou Kita a vyprovokují ho k boji proti nim. Mají navrch, ale odejdou než Dragon Knight ventilují.

Michelle Walsh se soukromě setká s Lacey, aby ji přesvědčila ke kradení informací o Kamen Riderech z Mayina počítače. Poté co viděla jak strašidelný jeden z nich byl Lacey se obává o Mayino bezpečí a souhlasí, aby ochránila její bezpečí. 

JTC kontaktuje Mayu, aby jí řekl, že ví, kde je Kitův otec. Dragon Knight ví, že je to možná past, ale rozhodne se, že půjde kamkoliv, aby svého otce našel.
  

Semper Fi

8. července 2010 v 17:03 | kamenrider
James přijde za Chrisem s nabídkou. Zradí-li Chris Wing Knight Xaviax vyléčí jeho astma a on se bude moci vrátit do armády. Chris odmítne a transformuje se do Sting k boji. Strike se pokusí ventilovat Chrise, ale Sting uhne útoku a stáhne se.

Lacey směřuje do Grace´s Books, aby si promluvila s Mayou, ale zůstane z dohledu, když uvidí Lena. Wing Knight se jde zeptat Mayi na Jamese. Kit se objeví, aby ostatním řekl, že jeho otec byl unesen. Chris se o chvíli později objeví též. Len ostatní uvědomí o nový Xaviaxový Riderech : Axe a Spear.

Danny a Albert Cho přicházejí do knihkupectví, aby vyzvali Lena, Kita a Chrise. Pět odejde na Ventaru bojovat. Předtím než odejde za ostatními se Albert trasformuje v Kamen Rider Spear, způsobí zmatek v Grace´s Books. 

Na Ventaře se Rideři rozdělí. Kit porazí příšeru, ale poté je napaden Kamen Rider Spear. Brzy se přidá ještě Axe a poté Len a Chris. Kit skoro ventiluje Dannyho, ale nakonec není schopen se k tomu přinutit.  

Jak je Dragon Knight zaneprázdněný bojem s Axe, Strike se objeví a pokusí se ventilovat Lena. Nicméně před tím, než je útok kompletní, Chris se postaví do cesty a obětuje se pro záchranu svého přítele. Je ventilován s posledními slovy '' Semper Fi '' (vždy věrný). Nepřátelští Rideři se stáhnou a Len a Kit detransformují. Vezmou Chrisovu Advent Deck, slibují, že najdou cestu jak ho dostat zpátky.

Bratři Cho (The Brothers Cho)

6. července 2010 v 16:38 | kamenrider
Len, Kit a Chris si povídají na pizzou, ale situace se zhorší, když se Kit zeptá na Chrisova otce a Sting náhle odejde. Jede na své motorce skrz město s obnovených odhodláním být Kamen Riderem.

V knihkupectví, Maya mluví s Trentem o možnosti, že JTC je Kamen Riderem. Přijde Lacey a konfrontuje Mayu ohledně její  '' šílené '' posedlosti Kamen Ridery a řekne jí, aby měla rozum. Když Maya trvá na to, že Kamen Rideři existují, Lacey zcela otrávená odejde. Michelle Walsh tajně sleduje situaci a přijde na to jak získat informace, které chce. 

Len představí Kitovi zvláštní možnost. Přeje si, aby Kit nahradil původního Kamen Rider Dragon Knight nastálo. To znamená, že opustí Zemi a všechny své blízké tam. Kit je poctěn, ale potřebuje čas na rozmyšlení se nad tímhle velkým rozhodnutím.

Bratři Cho napadnou Lena, ale než se stihnou transformovat Wing Knight jim Advent Deck vezme a zahodí je. Pokračují boj bez riderovských sil a Len oba bratry porazí svými úžasnými bojovými dovednosti.  Poté co odejde se Danny a Albert rozhodnou ho dostat příště.

Chris vysvětluje Kitovi jaké zklamání cítil ke svému otci, když byl vyloučen z armády. Slyší bojové varování a transformují se ve Sting a Dragon Knight k boji proti zrcadlovému monstru. Potřebující si něco dokázat je Chris dychtivý porazit příšeru sám.

Později jde Kit do nemocnice navštívit svého otce, který je ale pryč. Vedle prázdné nemocniční postele je hadí medailon. Je jasné, že tohle je práce Kamen Rider Strike.   

Síla Tří (The Power Of Three)

1. července 2010 v 22:09 | kamenrider
Jak Chris bojuje se Strike v Gramercy Parku zápasí taky se svým astma. Když se objeví Len a Kit, JTC se stáhne. Sting detransformuje a řekne ostatní, že tenhle boj je důkazem, že on je nejslabší z nich tří a plánuje, že od teď jim půjde z cesty. Len vysvětlí Chrisovi, že tým je vždy silnější společně a oni potřebují Chrise na své straně. Slíbí si, že při bojích pro Zemi a Ventaru budou držet při sobě.

Ve své laboratoři, Xaviax ukaže Jamesovi dva nové ridery, které rekrutuje pro svou věc - Alberta a Dannyho Cho.

Mezitím, Len a Kit jdou do knihkupectví zeptat se Mayi na Jamese. Michelle Walsh také přijde, aby dala Mayi telefonní omluvu, kvůli tomu, že Maya ztratila svou reportérskou práci. Ví, že její bývalá rivalka objevila něco velkého, a proto jí nabídne, že jí pomůže získat její práci zpět, ale musí se dozvědět její velké tajemství. Maya odmítne.

Kit navštíví svého otce v nemocnici. V jedné jeho vizi mu jeho otce řekne, že pomáhat ostatním je dobré. Kit, ale připomíná, že rodina je na prvním místě.

Chris dostane dopis od jeho doktora, ve kterém stojí, že kvůli jeho astmatu můžou být pro něj namáhavá cvičení velmi nebezpečná. Chris dopis zmačká, rozhodnutý zůstat Kamen Riderem.

Xaviax přijde za Dannym a Albertem Cho a nabídne jim být součástí jedné z největších loupěží v historii. Pouze jediný člověk stojí v jejich cestě - Kamen Rider Wing Knight. Bratři si vezmou Advent Deck Kamen Rider Axe a Spear a souhlasí, že porazí Wing Knight pro možnost být součástí Xaviaxovi '' loupeže ''.

Po hovoru s Mayou JTC souhlasí se setkáním s jejím přáteli, ale za jeho vlastních podmínek. Po ranním tréninku Len, Kit a Chris jdou na setkání s Jamesem. Na místě uvidí jak je někdo napaden zrcadlovým monstrem a spěchají na pomoc. Ve nastelém zmatku Strike úspěšně oddělí Chrise od ostatních a zaútočí, ale opět je nucen ustoupit, když se Wing Knight a Dragon Knight přidají do boje. Nicméně Strike nebude dlouho bojovat sám. Po příchodu do Xaviaxovi laboratoře je James představen novým kamarádům v ničemnosti - Kamen Riderům Axe a Spear. 

  

Hrdina Gramercy Heights ( The Hero Of Gramercy Heights)

1. července 2010 v 18:33 | kamenrider
James se vrátí se do Xaviaxovi laboratoře se zprávou, že ventiloval Torque a Thrust. Nicméně, je znepokojený, že teď on sám musí proti Dragon Knight, Wing Knight a Sting. Xaviax mu řekne, aby oddělil od ostatních Sting, protože je nejslabší a ujistí ho, že posily přijdou brzy. 

Len a Kit se rozhodnou najít Jamese. Kit si myslí, že je možná schopný jim pomoci. Ale Len je podezřívavý, protože JTC vypadá, že ví o Kamen Riderech víc než by měl. Zeptají se Trenta jestli jim pomůže při sledování. Hackování Trent najde adresu k prověření.

Mezitím v Gramercy Parku se Maya snaží utěšit Chrise, který se cítí jako blázen kvůli podvodu ze strany Xaviaxe a tomu, že si myslí, že je kvůli svému astma příliš slabý, aby mohl bojovat jako Kamen Rider.  Maya ho ujistí, že ikdyž byl podveden tak zachraňoval lidi jako pravý hrdina.  V tu chvíli jsou napadeni Strike a Chris se transformuje v Kamen Rider Sting.  

Len a Kit přicházejí na adresu jako dostali. Je to velká, opuštěná budova. Náhle jsou napadeni robotickým zrcadlovým monstrem, které po nich střílí lasery. Transformují se v Dragon Knight a Wing Knight a bojují s monstrem dokud se v obraně nestáhne. Nyní mají mnohem více důvodů proč Jamese podezdřívat.

Mnoho Tváří Xaviaxe ( The Many Face Of Xaviax)

1. července 2010 v 16:53 | kamenrider
Kit, Len a Maya vysvětlují Chrisovi pravdu o situaci a vyprávějí své riderovské příběhy. Kit řekne jak se stal Kamen Riderem kvůli jeho otci. Poté Maya mluví o tom jak byla napadena zrcadlovými monstry a zachráněna Lenem. Společně mluví o Incisor, Torque, Camo a Thrust, z nichž každý měl svůj vlastní důvod pro boj jako Kamen Rideři pod Xaviaxovým velením.

Kit se zeptá Chrise jestli jim pomůže v boji proti Xaviaxovi. Po krátkém útoku astma Chris odmítne. Řekne, že není dost silný, aby pomohl sobě natož jim. Maya jde za ním, aby se pokusila změnit jeho názor.