Červen 2010

Xaviaxův Slib (Xaviax´s Promise)

28. června 2010 v 16:17 | kamenrider
Kit a Chris najdou Lena bojovat s Bradem. Dragon Knight vstoupí do boje a pokusí se Thrust přesvědčit, aby se přidal na jejich stranu, ale Brad si je jistý, že tohle je jediné řešení jeho situace. Zaútočí. Chris se přidá a on, Len a Kit bojují s Bradem.

Ve stejné oblasti mezitím bojují JTC a Drew. Torque vidí možnost jak všechny. Použije Final Vent a všechny sestřelí. Poté odchází, myslící si, že práce je hotová. 

Všichni jsou překvapeni kromě Jamese, který se skryl za Bradem. Využije situaci k ventilování Thurst s tím, že je příliš slabý. Kit zaútočí na Strike, ale JTC nechce bojovat. Nechává si Dragon Knight na později. Odchází.

Jak se Len, Kit a Chris zotavují z boje Sting řekne Wing Knight a Dragon Knight, že měli pravdu ohledně Xaviaxe. Je připravený se k nim přidat. 

Mezitím v knihkupectví Maya zjistí, že přišla o svou reportérskou práci na blogu, protože Michelle Walsh zveřejnila fotky Trenta v obleku příšery a tvrdí, že Maya zfalšovala důkazy k pozorovaní mimozemšťanů. Maya je naštvaná, přeje si, aby mohla říct světu o Kamen Riderech, ale slíbila, že to neudělá. 

James dostihne Drewa a znovu bojují. Tentokrát JTC Torgue ventiluje. Strike poté vezme jeho Advent Deck. 

V  bytě, Len vycítí, že Drew byl ventilován. Kit je smutný, řekne, že to si nezaslouží ani blbec. Wing Knight s ním souhlasí. Chris řekne, že začíná chápat jak je Xaviax zlý a zeptá se Lena a Kita, aby mu řekli všechno o Kamen Riderech.  " Tentokrát už budu poslouchat. "

Potěšení Z Lovu (Thrill Of The Hunt)

9. června 2010 v 16:51 | kamenrider
Poté co nebyl schopen ventilovat dva ridery, Len začíná o sobě pochybovat. Je na sebe naštvaný, říká " Dělej svou práci ! ".

Mezitím se Kit vrátí do bytu, kde vysvětluje Mayi, že Chris si myslí, že oni jsou ti zlí mimozemšťani.  Slyší bojové varování a znovu odchází.

Chris podává zprávu Xaviaxovi, že se setkal s Lenem a Kitem. Xaviax mu připomene, že Wing Knight a Dragon Knight ho ventilují jenom co dostanou šanci. Chris je zmatený, protože to už se stalo. Len měl šanci, ale nevyužil ji.

Kit porazí příšeru a objeví se Drew, žádá pomoc. Chce se přidat k němu a Lenovi. Dragon Knight mu, ale nevěří. Torque zaútočí, ale Kit je lepší. Drew se musí stáhnout.

Mezitím Maya sleduje boj a Chris přichází. Maya se s obavami ptá co chce dělat. Sting je zmatený a není si jistý. Jenom sleduje boj. 

Brad najde Lena, znovu bojují. Thrust chce dokončit co kdysi začal a ventilovat Lena. 

Mezitím poté co se musel stáhnout z boje s Kitem Drew, přemýšlí jak se dostal do tohohle zmatku.
V retrospektivě je Drew je podvodník prodávající levné mobily. Objeví se policie a on utíká, jen aby našel Xaviaxe čekajícího na něj. Zeptá se ho jestli je schopen se zaprodat boji za nabídku světa. Ohromený Xaviaxovou silou, Drew přijímá práci.

Hledajíc Torque Kit najde Chrise mluvit s Mayou. Konfrontuje ho, ale Sting mu řekne, že je připraven si promluvit. Řekne, že viděl, že akce mluví hlasitěji než slova. Odejdou najít Lena. 

Na Ventaře Drew narazí na Jamese, který mu řekne, že může utíkat, ale nemůže se schovat. 
Poté Strike Torque napadne.