Květen 2010

Kamen Rider Sting

16. května 2010 v 10:09 | kamenrider
Mezitím co se Sting snaží zatknout Kita, je vidět retrospektiva z jeho minulosti. Je Chris Ramirez, bývalí voják vyloučný z armády pro jeho těžké astma, velmi k zlosti jeho otce. Xaviax se objeví jako tajný agent a řekne, že to mimozemšťané unášejí lidi. Nabízí mu možnost bojovat v utajení. Chris zoufale hledající cestu jak sloužit své vlasti, přijímá a Xaviax mu dá Advent Deck.

Po retrospektivě Sting pokračuje v boji s Dragon Knight. Kit detransformuje, ukáže, kdo skutečně je, ale Chris si stále myslí, že je mimozemšťan v důmyslném převleku.

Blízko, Len a Brad stále bojují. Wing Knight porazí Thrust, ale není schopný ho dorazit. Kit vidí boj a běží tam. Chris ho sleduje. Mezitím Brad využije Lenovo váhání k úniku, Kit se snaží říct Lenovi o Sting, ale Len ho neposlouhá a ani Chris nestojí o představování. Xaviax mu řekl, že Wing Knight je jeho primární cíl a zaútočí na něj. Později se, ale jeho astma projeví a je poražen. Len a Kit ho zajmou a odvedou do Kitova bytu.

V laboratoři, Xaviax konfrontuje Drewa ohledně jeho zrady. Torque to popírá, ale Xaviax mu ukáže záznam jeho hovoru s Bradem. Povolá Strike a příšery k útoku. Drew s nimi bojuje a poté unikne. Xaviax pošle Jamese za ním.

V bytě, Len a Kit vysvětlují Chrisovi, že byl podveden, ale nevěří jim. Když přijde Maya, na chvíli odvede jejich pozornost a umožní mu skrz zrcadlo utéct.  Wing Knight a Dragon Knight jdou za ním. 

Len najde Chrise, ale Sting ho napadne. Len nechce bojovat, ale nemá na výběr. Porazí Sting a použije Final Vent, ale v poslední chvíli se zastaví. Znovu není schopný ventilovat jiného ridera. Chris sleduje jak Len odchází a je zmatený. Čekal, že Wing Knight bude nemilosrdný mimozemšťan.

Mezitím v svém bytě, Brad Barett sleduje záznamy závodů a říká si pro sebe : " Brad Barett vítězí. Bratt Barett vždy vítězí. "   

Ventilovat Nebo Být Ventilován (Vent Or Be Vented)

6. května 2010 v 18:27 | kamenrider
Brad srazí Kita, který detransfrormuje, odhalí, kdo skutečně je. Thurst je šokovaný, že Kit je ještě kluk. Dragon Knight mu řekne, že být Kamen Riderem není hra. Brad to konečně chápe, odchází se slovy, že si musí s někým promluvit. 

Drew najde Thurst a pokouší se ho přesvědčit k tomu, aby spolupracovali při boji s Xaviexem. Pokud ho porazí, Brad získá důkazy k očištění svého jména. Thurst se ten nápad líbí, ale nevěří Drewovi. Proto řekne, že raději zůstane tam, kde je. Drew řekne, že ho Brad potřebuje, ale ve skutečnosti je to naopak. Torque potřebuje Thurst.   

Maya a Trent zkoumají záhadného Kamen Ridera jak se Mayu požádal JTC. Maya přijde s plánem jak nového ridera vylákat z úkrytu. Poté zavolá Kitovi, nechá zprávu na záznamníku. 

Xaviax najde Brada. Thurst mu řekne, že ví kdo je a že ho podvedl. Xaviax to připustí, ale připomene mu, že je stále jediným, kdo může dokázat jeho nevinu a udělá to jen, když Brad ventiluje Wing Knight. " Máš dvě možnosti. Ventilovat nebo být ventilován. "

Maya se pokouší přilákat záhadného ridera tím, že se Trent převleče za příšeru a honí Lacey. Ve stejné chvíli se nový rider ukáže, loví skutečné monstrum. Maya ho sleduje, opustí Lacey a Trenta. Kit přichází a on a záhadný rider společně bojují s příšerou. 

Brad najde Lena, chce znovu bojovat. Wing Knight řekne, že Thurst byl podveden. Brad odpoví, že to ví, ale je to jediná možnost jak může zvítězit. Zaútočí na Lena.

Maya slyší sirény a utíká za Lacey a Trentem, který je vyslýchán policií. Maya řekne, že pouze natáčejí film. Policie odejde, ale v blízkosti, Mayina soupeřka, Michelle Walsh sleduje a udělá fotky Trenta v jeho obleku monstra.

Na Ventaře, Kit a záhadný rider porazí příšeru a otočí se proti sobě. Záhadný rider se představí jako Kamen Rider Sting a pokusí se Dragon Knight zatknout jménem Vlády Spojených Států.
Kit je zmatený.