Kamen Rider Camo

2. dubna 2010 v 19:21 | kamenrider
Wing Knight se zotavuje z Final Vent Torque a odchází pryč.

Mezitím, Xaviax rekrutuje Camo, vychytralého válečného vůdce. Řekne mu, že je kapitán žoldnéřů a naláká ho, aby se stal Kamen Riderem. Tak se stane taky nejlepším bojovníkem dvou světů. Camo, posedlý vítězstvím přijímá úkol. 

Maya mluví s JTC a řekne mu, že našli unesené lidi v nemocnici přesně jak řekl. Domluví se na na setkání dnes v noci. Ale než stačí zakončit hovor je unesena zrcadlovým monstrem. 

Na Ventaře ji Len zachrání a bojuje s příšerou, která ji unesla. Kit a Drew slyšeli bojové varování také. Přijdou na místo a vidí Lena bojovat s monstrem. Drew říká Kitovi, aby ho napadl. Kit váhá. Torque se ho zeptá jestli chce zachránit svého otce nebo ne. Předtím než něco udělají, přichází Camo, který chce bojovat s Lenem na vlastní pěst. Řekne jim, aby se ztratili, dřív než jim s tím pomůže. Kit řekne, že by neměli proti sobě bojovat, protože jsou na stejné straně. Drew ani Camo neposlouchají. Dragon Knight a Torque bojují s Camo, ale když uteče a oni ztratí Lena, Drew obviňuje Kita. 

Ve své laboratoři Xaviax sleduje, je naštvaný, že nemohli udělat všechnu práci společně. Ptá se Kamen Rider Strike, jestli má poslat Thrust, aby dokončil práci.

Mezitím, Len zažene příšeru. Maya mu děkuje a ptá se se, kde je. Len odpoví, že je na Ventaře a vysvětlí, že Xaviax unesl všechny lidi. Řekne jí také to, že Kit byl podveden Drewem. Věří mu a zeptá se jestli se znovu pokusí dostat Dragon Knight od Torque. Len souhlasí, ale krátce poté je napaden Kamen Rider Thrust.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama