Duben 2010

Bojový Klub (Battle Club)

19. dubna 2010 v 14:33 | kamenrider
Thurst se vrátí na Zemi a detransformuje na Brada Barreta, bývalého motokrosového závodníka. Retrospektiva odhaluje, že Xaviax způsobil, aby byl Brad obviněn z podvádění v závodě. Pokud se zůčastní turnaje zvaného Battle Club a vyhraje ho, získá důkazy, se kterými může dokázat svou nevinu. Neochotně do turnaje vstupuje. 

V Kitově bytě Len vysvětluje, proč Xaviax nemůže dát Advent Deck tvrdým zločincům. Proto, že pozemští rideři jsou dvojčaty Ventarských riderů. Advent Deck funguje jenom pro člověka se správnou DNA takže Xaviax podvádí pozemské ridery, aby pro něho bojovali. Kit je zmatený kvůli tomu, proč tedy Xaviax nedal Advent Deck jemu. Slyší bojové varování a jde bojovat s příšerou. Brad je tam taky. Zažene příšeru a řekne, že je připraven bojovat s Kitem v Battle Club. Dragon Knight nechápe o čem mluví a běží bojovat s monstrem. Thurst ho sleduje, bojují společně. 

Ve své laboratoři, Xaviax nadává Drewovi, předpokládal, že ventiluje Lena ne, že bude bojovat s Kitem. Nikdo se nesmí dotknout Dragon Knight dokud nebude Wing Knight z cesty. Drew to slíbí, ale vypadá vzdorně. Xaviax řekne Strike, aby na něj dohlédl.

Kit navštíví svého otce. Ptá se jestli je skutečně nějaký lék. Ve snu, mu otec odpoví, že ano. Kit se probudí a slyší bojové varování. Odchází a slibuje, že ho najde.

JTC přijde do knihkupectví, ukáže Mayi fotky Kamen Riderů. Zeptá se jí jestli by to neprozkoumala. Řekne, že by to udělal sám, ale je hledaný hacker takže nemůže. Maya souhlasí, že zjistí něco víc. Když JTC odejde z knihkupectví, řekne do zrcadla, že všechno uvedl do pohybu. 

Mezitím, Kit najde Brada bojovat s monstrem. Porazí jej a Thrust se zeptá Dragon Knight na Battle Club. Když nedostane žádnou odpověď zaútočí. 

Kamen Rider Thrust

5. dubna 2010 v 17:32 | kamenrider
Len vrátí Mayu zpátky na Zemi a bojuje s Thrust, který si myslí, že je v turnaji. Nechce poslouchat když mu Len řekne, že je to válka, ne hra.

 Kit a Drew se vrátí do bytu. Torque nadává Dragon Knight kvůli tomu, že ztratili Wing Knight a Camo. Kit se zeptá za co bojují. Drew namítá dotaz na Kitovu loajalitu. Poté Maya volá, že Len má problémy a to Drew je ten, kdo pracuje pro Xaviaxe. Torque se zeptá Kita jestli jí věří. Dragon Knight lže, říká, že ne. Podle něho by měli jít po Lenovi.

Když mají důvod k boji, znovu se objeví Camo a znovu, říká, aby se drželi zpátky. Wing Knight je jeho. Kit se pokouší sjednat mír, řekne jsou na stejné straně. Ale Camo řekne, že pracuje pro žoldnéře, ne Xaviaxe, jak řekl Drew. Kit náhle pochopí co Xaviax dělá. Každému riderovi, řekne jiný příběh, aby ho získal pro boj s Wing Knight. Po tom všem věří, že Drew je ten, kdo pracuje pro Xaviaxe.

Torque to připouští a zaútočí na Camo. Řekne Kitovi, že on bude další. Dragon knight se ho pokusí zastavit, ale Torque ventiluje Camo a poté se obrátí k němu.

Thrust bojující s Lenem, vidí Camo se rozpadnout. Je šokovaný. Myslel si, že je to jenom hra. Nikdo neřekl nic o tom, že by se měl rozpadnout. Odchází pryč a Len jde k Drewovi, který se připravuje k ventilování Kita. Wing Knight střelí Torque, který poté běží pryč. Kit se omluví Lenovi. Nikdy neměl Drewovi důvěřovat. Len mu to odpouští a vracejí se na Zemi.  

Kamen Rider Camo

2. dubna 2010 v 19:21 | kamenrider
Wing Knight se zotavuje z Final Vent Torque a odchází pryč.

Mezitím, Xaviax rekrutuje Camo, vychytralého válečného vůdce. Řekne mu, že je kapitán žoldnéřů a naláká ho, aby se stal Kamen Riderem. Tak se stane taky nejlepším bojovníkem dvou světů. Camo, posedlý vítězstvím přijímá úkol. 

Maya mluví s JTC a řekne mu, že našli unesené lidi v nemocnici přesně jak řekl. Domluví se na na setkání dnes v noci. Ale než stačí zakončit hovor je unesena zrcadlovým monstrem. 

Na Ventaře ji Len zachrání a bojuje s příšerou, která ji unesla. Kit a Drew slyšeli bojové varování také. Přijdou na místo a vidí Lena bojovat s monstrem. Drew říká Kitovi, aby ho napadl. Kit váhá. Torque se ho zeptá jestli chce zachránit svého otce nebo ne. Předtím než něco udělají, přichází Camo, který chce bojovat s Lenem na vlastní pěst. Řekne jim, aby se ztratili, dřív než jim s tím pomůže. Kit řekne, že by neměli proti sobě bojovat, protože jsou na stejné straně. Drew ani Camo neposlouchají. Dragon Knight a Torque bojují s Camo, ale když uteče a oni ztratí Lena, Drew obviňuje Kita. 

Ve své laboratoři Xaviax sleduje, je naštvaný, že nemohli udělat všechnu práci společně. Ptá se Kamen Rider Strike, jestli má poslat Thrust, aby dokončil práci.

Mezitím, Len zažene příšeru. Maya mu děkuje a ptá se se, kde je. Len odpoví, že je na Ventaře a vysvětlí, že Xaviax unesl všechny lidi. Řekne jí také to, že Kit byl podveden Drewem. Věří mu a zeptá se jestli se znovu pokusí dostat Dragon Knight od Torque. Len souhlasí, ale krátce poté je napaden Kamen Rider Thrust.