Březen 2010

Přítel Či Nepřítel (Friend Or Foe)

28. března 2010 v 17:50 | kamenrider
Maya najde Kita a Drewa a řekne Kitovi, že našla jeho otce. Pospíchají do nemocnice. Kit se pokouší probudit svého otce, ale bez úspěchu. Drew mu řekne, že to udělal Xaviax. Vyčerpává lidi, které unese. Je na to lék, ale má ho jenom on a proto ho musejí porazit, aby jej získali. Dragon Knight řekne, že udělá cokoliv, aby lék získal.

Když Drew odejde, Kit řekne Mayi, že mu Torque řekl, že Len pracuje pro Xaviaxe. Neví, kterou stranu si má vybrat, ale protože Drew řekl, že může vyléčit jeho otce, vybere si tuhle cestu. Uslyší bojové varování a odejde.

Najde Lena bojovat s příšerami. Po boji mu řekne, že našel svého otce, ale Xaviax ho vyčerpal. Len řekne, že je mu to líto, ale není na to žádný lék. Kit mu odmítne věřit a odejde hledat Drewa. Wing Knight rovněž jde najít Torque, aby s ním bojoval. V boji Drew připustí, že podvedl Kita protože mu Xaviax slíbil, že bude vládnout Zemi. Len mu odpoví, že ho Xaviax ventiluje jenom co ho už nebude  potřebovat. Drew mu nevěří a ventiluje ho obřím býčím robotem. Zdá se, že je nemožné, aby Wing Knight přežil.

Později, Torque navštíví Kita a Dragon Knight mu řekne, že ho přivedl k rozumu. Pomůže mu porazit Xaviaxe a on zachrání jeho otce.

Kamen Rider Torque

17. března 2010 v 12:58 | kamenrider
Kit se zeptá Lena, který Kamen Rider zradil ostatní. Len odpoví, že to byl původní Dragon Knight. Slyší bojové varování a jdou do bitvy. Když najdou příšeru, rozdělí se a Kit je napaden Drewem, který se transformoval v Kamen Rider Torque. Kit mu řekne, aby přestal bojovat a pomohl jemu a Wing Knight porazit Xaviaxe a ochraňovat Zemi.

Drew detransformuje a řekne mu, že všechno ví špatně. Že Wing Knight pracuje pro Xaviaxe. On to může dokázat. Řekne Kitovi, aby se držel stranou a poté jako Torque napadne Lena. Nazývá ho zrádcem a žádá, aby přestal pracovat pro Xaviaxe. Wing Knight ho porazí a než může zareagovat, Xaviax se objeví v zrcadle. Řekne mu ať ventiluje Drewa. Zní to jako kdyby spolupracovali.

Torque odejde a Xaviax zmizí. Kit konfrontuje Lena s tím, že viděl, že on pomáhá Xaviaxovi. Len to popírá, ale Kit mu nevěří.

Mezitím, Maya a Trent mluví po telefonu s JTC, slavným hackerem a hrdinou paranormálním objevů. Má tip ohledně jednoho z unesených. Mají jít do městské nemocnice, kde najdou jednu z obětí.

Kit se vrátí za Drewem a pomůže mu s poražením pár monster. Torque se ho zeptá co si teď myslí o Lenovi, když teď ví, že je na straně Xaviaxe. Dragon Knight neví co má říct.

Mezitím, Maya a Trent jdou do nemocnice. Najdou Kitova otce, který vypadá jako náměsíčný. Maya je ohromená. Musí to říct Kitovi.

Riderova Výzva (A Rider´s Challenge)

6. března 2010 v 21:22 | kamenrider
Po tréninkové lekci, Len říká Kitovi, že Kamen Rideři byli obránci Ventary, světa za zrcadlem a Advent Deck jim byli ukradeny a daný lidem na Zemi. Slyší bojové varování a jdou bojovat s monstrem. Kit řekně, že tentokrát bude bojovat lépe, ale Len ho pošle domů studovat Advent karty.

Mezitím, Maya pomáhá Michelle Walsh, soupeřící paranormální reportérce s rozhovorem s mužem, kterého dřív Len a Kit zachránili před monstrem. Michelle si myslí, že muž lže, ale Maya vidí Kamen Rider Wing Knight a ví, že muž říká pravdu.

Později, Kit najde Lena a je naštvaný kvůli tomu, že mu Wing Knight neodpoví na žádnou otázku. Jejich hovor přeruší objevení Richieho. Len ho vyzve k souboji jeden na jednoho. Bojují a Kit je sleduje. Šokuje ho když Wing Knight porazí Incisor, který se poté rozpadne. Kit se zeptá Lena co se stalo a Len vysvětluje, že Richie byl ventilován - poslán do Advent Void - uvězněn navždy.
Proto Kit nesmí prohrát žádný boj. Dragon Knight je omráčený. Neuvědomuje si jak každá bitva byla závěrečná.

Jde domů a dá Advent Deck pryč. Je s Kamen Ridery hotový, ale poté uslyší bojové varování, ale není připravený znovu jít do boje. Nakonec se rozhodne, vezme Advent Deck a jde. Když odjíždí, nový rider ho sleduje a drží vlastní Advent Deck se znakem býka.

Síla Dvou (The Power Of Two)

5. března 2010 v 21:13 | kamenrider
Sledující bojové varování, Kit bojuje s příšerou zatímco nový rider, Torque sleduje. Když Kit po neuspěšném boji odejde, Torque detransformuje do Drewa Lansinga. Pan Connors se objeví a ptá se Drewa, kdy udělá svůj tah. Drew říká brzy.

Mezítím se Maya pokouší říct svým přátelům Lacey a Trentovi o Kamen Riderech. Lacey ji nevěří. Trent, člověk se zvláštní osobností a blázen do konspiračních teorií, ano.

Ve svém tajném doupěti, Connors, který byl odhalen jako Xaviax řekne své plány Drewovi. Shromažďuje lidskou DNA tím, že posílá monstra unášet lidi. Až jednou bude mít dost vzorků, bude moci teleportovat všechny lidi ze Země na jeho domovskou planetu, která budou jako otroci.

Kit přijde do knihkupectví a unaveně Mayi vysvětlí, že Richie byl ventilován. Dragon Knight nechce být ventilován nebo ventilovat někoho jiného. Chce z toho ven. Jak mluví, Len přichází a Kit mu řekne to samé. Wing Knight mu vysvětlí, že teď když uzavřel smlouvu s drakem, není cesta zpět. Je mu líto, že je Kit teď Kamen Rider, ale když už je to tak může mu pomoct.

Dragon Knight neochotně souhlasí, a jdou bojovat s příšerami. Se spolupráci je porazí, ale když poslední padne, Len uvidí, že je Xaviax sleduje ze zrcadla. Wing Knight zaútočí, ale mimozemský generál zmizí. Len vysvětlí Kitovi, když jeden rider zradil ostatní, generál je porazil, unesl všechny lidi z Ventary a vzal Advent Deck k riderům na Zemi a plánuje vzít lidi ze Země stejně jako z Ventary. Len se zeptá Kita jestli mu pomůže porazit Xaviaxe. Dragon Knight odporuje, že není hrdina. Stal se Kamen Riderem proto, aby našel svého otce. Nakonec souhlasí s Lenem.
Je čas zachránit svět.

V tajném doupěti je Drew připravený provést svůj tah. Spolu s monstrem jde na Zemi.

Kamen Rider Incisor

2. března 2010 v 23:23 | kamenrider
Zatím co Kit bojuje s Incisor a jeho monstrem, Len ho pozoruje a vyhodnocuje. Kit bojuje dobře, ale nakonec musí ustoupit a skáče skrz okno na Zemi.

Incisor se transformuje zpátky do Richieho Prestona a volá Connorsovi, člověku který mu dal Advent Deck, stěžuje si na tvrdost boje. Connors mu připomíná, že když ztratil své dědictví tak jediná možnost jak získat své miliony zpět je porážet Kamen Ridery.

Kit se vrátí do Grace´s Books a Maya mu ukáže doklad o tom, že zrcadlová monstra jsou spojena se zmizením jeho otce a poté je ona zavolána pomoci do knihkupectví. Domluví se na další den.

Když Kit odejde uvidí Incisor v okně. Kit se transformuje v Dragon Knight a následuje ho do zrcadlového světa. Zeptá se Incisor, proč musí spolu bojovat. Incisor řekně, že dostane milion dolarů za každého ridera, kterého porazí. Wing Knight se objeví a pomůže Kitovi s bojem. Incisor odejde se slovy - dva na jednoho není fér.

Kit poděkuje Lenovi. Wing Knight mu řekne, že se pokoušel ho zastavit před tím, než se stal Kamen Riderem, ale když on je teď v tom, bude ho muset naučit jak bojovat. Kit řekne, že je připravený, ale Wing Knight mu dokáže, že se mýlil a bojuje s ním v tvrdé lekci v Kamen Riderovských taktikách.

Smlouva S Drakem (Contract With The Dragon)

2. března 2010 v 20:04 | kamenrider
Kit a tajemný hrdina uniknou před drakem, ale rozdělí se. Další den, nicméně, hrdina chytí Kita a znovu požaduje Advent Deck. Slyší podivné zvuky - bojové varování - a hrdina, Len, musí zastavit příšeru od unesení dalšího člověka.

Len říká Kitovi, aby zůstal mimo, ale Kit chce pomoci. Jeho otec se objeví znovu a řekne mu, aby udělal smlouvu s drakem. Kit vezme smluvní kartu z Advent Deck a tentokrát, když drak zautočí, spojí se s ním a on se stane Kamen Rider Dragon Knight.

Kit vstoupí do zrcadlového světa a zachrání Lena, ale Wing Knight není vděčný. Je naštvaný, že Kit udělal smlouvu s drakem, řekne proč a odchází.

Při návratu domů, Kit najde Mayu, jak na něho čeká. Ona píše pro blog o paranormálních úkazech a myslí si, že zmizení jeho otce má co dělat se zrcadlovými monstry.

Nabízí mu ukázat doklad, ale na cestě do Grace´s Books, knihkupectví, kde ona pracuje, Kit uslyší bojové varování a jde na záchranu jako Dragon Knight.

Při boji se ukáže jiný rider - Kamen Rider Incisor. Kit se ho zeptá jestli mu pomůže s poražením monstra. Namísto odpovědi ho Incisor napadne. Je šokovaný, když vidí že Incisor a monstrum spolupracují !

Hledání Draka (Search For The Dragon)

1. března 2010 v 19:47 | kamenrider
Mít osmnáct je obvykle cool, ne ale pro Kita Taylora. Jeho otec je rok pohřešovaný, on odešel z dětského domova a navíc ho zatkli za něco co neudělal. Pozdější život byl opravdu zvláštní.

Jeho otec se objeví v zrcadle a řekne mu " Podívej se na draka. " Kit si myslí, že je to jen sen, ale když se vrátí do otcova starého bytu najde podivný balíček karet, Advent Deck a když jej zvedne je hned napaden drakem ze zrcadla. Náhle vidí příšery v každém zrcadle a okně a co je horší, unášejí lidi a nikdo si toho, zdá se nevšimne. Když vidí novinářku Mayu Young pronásledovanou příšerami, jde ji zachránit jen aby neuspěl a byl odsunut do pozadí tajemným hrdinou, který porazí příšery a poté po něm požaduje Advent Deck.

Když se Kit zkouší dostat pryč, propadne se autem do jiného světa a ocitá se oblečený do podivného brnění. Než se stačí divit je napaden znovu, tentokrát obřím pavoukem. Tajemný hrdina - teď taky v brnění - ho přijede zachránit a zničí pavouka. Ale dřív než se Kit může zeptat co se děje drak útočí znovu a dýchá oheň ! Kit utíká, zmatený a vystrašený, ohnivé koule explodují všude kolem něj a hrdiny. Co se děje ? Kde je ? Proč chce hrdina Advent Deck ?

Příběh

1. března 2010 v 19:45 | kamenrider
Na druhé straně každého zrcadla je paralelní dimenze Ventara - svět zničený zlým mimozemštanem Generálem Xaviaxem. Kamen Rideři byli válečníci z Ventary, kteří bojovali s Xaviaxem pomocí brnění a schopností z Advent Deck. Naneštěstí, Xaviax ukradl Advent Deck a porazil všechny ridery až na jednoho.

Kamen Rider Wing Knight je jediný přeživší rider - jediný člověk, který může zastavit Xaviaxe před zničení Země stejně jako Ventary. Za cílem poražení Wing Knight Xaviax přinesl Advent Deck na Zem a dal je normálním lidem, aby se stali novými Kamen Ridery - super vojáky, kteří by vykonávali jeho plány.

Po tajemném zmizení svého otce, Kit Taylor najde Advent Deck a stane se Kamen Rider Dragon Knight. Spolu s Kamen Rider Wing Knight se snaží porazit deset nepřátelských Kamen Riderů, které Xaviax posílá proti nim. Oni dva jsou jedinou nadějí nejen na záchranu Země od Xaviaxovi nadvády, ale i k najíti Kitova ztraceného otce a získání Ventary zpět.